Odporúčania

Bookio. sa hodí do akéhokoľvek typu podnikania v oblasti služieb

MMG FREEDOM BARBERS

S online systémom Bookio sa nám pracuje velmi dobre. Pomohlo nám, že holiči majú väčšiu slobodu vo svojich objednávkách. Predtým sme mali jednu spoločnú papierovú knihu, ku ktorej si každý z holičov musel sadnút a vyznačit si svoj prac. čas. Teraz si holiči môžu zmanažovať svoj čas, svojich klientov a svoje pracovné pauzy. S týmto programom sme vniesli aj väčšiu profesionalitu a moderný štýl do našich objednávok. Niekedy sa stalo že recepčný počas svojej prestávky alebo keď bol vyťažený, nemohol zdvihnút telefón, čo si niektorý z klientov vysvetlili ako ignoráciu. Mrzela nás táto skutočnost a sme radi, že sa už vedia klienti objednať aj online.

Michal Oravec

Recepčný MMG Freedom barbers

Rehab - Klinik

Bookio je veľmi user-friendly softvér. Našej klinike pomohol s objednávaním klientov a zabezpečil lepší prehľad o našej práci. Najväčším plus, ktoré nám Bookio prinieslo, je objednávanie klientov online, teda klient si vie termín svojej rehabilitácie urobiť kedykoľvek a cez ktorékoľvek zariadenie, či už je to počítač, mobil alebo tablet. Samotné spustenie aplikácie nám prinieslo už prvý mesiac nových klientov, nakoľko cez Facebook stránku a www stránku sa ku nám prihlásilo niekoľko klientov na vstupné vyšetrenie, ale aj cvičenie či masáže. Bookio hodnotíme ako špičkovú aplikáciu.

Erik Ondrejkovič

Brand manager

Bashi Beauty Studio

Na Bookio oceňujem jeho prehľadnosť a jednoduchosť na ovládanie ako pre zamestnancov, tak aj pre našich zákazníkov. Informatívno usmerňujúce emaily ako aj emaily o zmene a obnove rezervácie sú ďalším pozitívom. Systém je dobre zvládnutý aj po grafickej stránke. Naši klienti nám nehlásia žiadne chyby, iba jednoduchosť pri ovládaní. Veľká pridaná hodnota je aj Váš záujem o spokojnosť Vašich a našich klientov.

Barbora Gráčová

Majiteľka Bashi beauty studio

PROFY Fyzioterapia

Dlho sme hľadali rezervačný system, ktorý sa vie prispôsobiť individuálnym požiadavkam klienta. Po dvoch pokusoch sme vyskúšali Bookio. Komunikácia a záujem o spokojnosť s ich produktom bolo niečo, s čím sme sa nestretli a veľmi nás to oslovilo.Oceňujeme mailové notifikácie, ktoré výrazne zefektívnili pacientom dostavovanie sa na termíny. Fyzioterapeutky oceňujú možnosť pozrieť si svoje rezervácie z domu, či jednoduché prihlasovanie pacienta na pravidelné návštevy. Z hľadiska manažmentu, sú veľmi prínosné štatistiky ktoré mám k dispozícií 24/7.

Andrej Malárik

Manažér klinky PROFY

Hotel Devín

V Hoteli Devín dlhodobo pracujeme na tom, aby si klient mohol pohodlne a rýchlo rezervovať akúkoľvek z našich služieb. So systémom na rezerváciu ubytovania je to pomerne jednoduché, lebo na trhu existujú viaceré vynikajúce riešenia. Problém sme však mali s technológiou na rezerváciu služieb nášho Spa centra, teda thajských masáží a squashu. Túto medzeru sa podarilo úspešne „zaplniť“ tímu Bookio. Na ich riešení oceňujem predovšetkým jednoduchosť rezervácie termínu pre klienta a mailové či sms notifikácie, ktoré sú pre klienta veľmi komfortné.

Daniel Kulla

Sales and marketing director

Ste pripravený nakopnúť svoje podnikanie?

Používajte plnú verziu zadarmo a vyskúšajte aj prémiovú verziu rezervačného systému na 3 mesiace zadarmo!

Presvedčte sa o jeho schopnostiach a dajte nám vedieť, ako ste spokojní.

Používať zdarma

Potrebujete poradiť?

info@bookio.sk

Copyright © 2019 Bookio.

Potrebujete poradiť?

info@bookio.sk

© 2019 Bookio.

info@bookio.sk