Funkcie

Funkcie

Čo všetko Vám práca s Bookio. prinesie? Prehľadný kalendár, pripomenutie termínu, štatistiky, prehľady a ešte omnoho viac. Plne funkčná verzia je vám k dispozícii neobmedzene zdarma a 1 mesiac môžete vyskúšať rozšírené funkcie ako sú pripomienky, štatistiky, hodnotenia zákazníkov.

Všetky rezervácie v prehľadnom kalendári

kontrolujte, riaďte, delegujte...

Úspešné riadenie začína perfektným poznaním svojho podnikania. Bookio Vám umožňuje vidieť všetky rezervácie v prehľadnom online rezervačnom kalendári. Nikdy sa Vám už nestane, že budete mať rezerváciu dvoch osôb na jeden čas a Vaši zákazníci budú nespokojní, alebo nebudete vedieť, koľko zákazníkov majú obslúžiť Vaši pracovníci. Majte svoje podnikanie pod kontrolou.

Pripomenutie termínu

už žiadne stratené peniaze kvôli nedbalým klientom

Mobily máme so sebou už skoro všade a stále. Vďaka upozorneniam nezabúdame na narodeniny alebo si uvedomíme upomienku k platbe. Bookio. posiela e-mailové potvrdenie o rezervácii, ako aj sms alebo email pripomienku pred dohodnutým termínom. Vďaka tomu sa Vám už nestane, že klient na dohodnutý termín nepríde a vy prídete o peniaze.

Rezervácia zákazníkom 24/7

buďte k dispozícii aj keď nemôžete zdvihnúť telefón

Vaša rezervačná kniha zostáva dostupná pre záujemcov o vaše služby aj vtedy, kedy je prevádzka zatvorená. Určite to ocenia zákazníci, ktorí si po večeroch vybavujú záležitosti, na ktoré im počas pracovného dňa nezostal čas. Poznáme to asi všetci, odkladáme návštevu, pretože zabúdame alebo nestíhame zavolať a objednať sa. Nenúťte klientov objednávať sa len vo vašej pracovnej dobe, dajte im slobodu, za ktorú vás budú milovať!

Platené rezervácie

vážte si svoj čas

Už nemusíte mať obavu, že sa klient rezervuje na drahú alebo časovo náročnú službu a nedostaví sa. Pri každej ponúkanej službe si viete zvlášť zapnúť platbu vopred. Rezervácia sa zákazníkovi potvrdí automaticky až po uhradení. Naša platobná brána poskytuje viac platobných možností (Cardpay, Tatrapay, Sporopay, Vubay).

Predaj poukážok

príjemné prekvapenia potešia každého

S Bookiom si jednoducho vytvoríte aj sami darčekové poukážky alebo poukážky na vstup. Bez starostí o grafiku, tlač či ich zapisovanie do tabuľky. Navyše všetky informácie o ich predaji a využití budete mať priamo vo vašom manažérskom profile – Bookio poukážky aj automaticky overí. Hostia si ich zakúpia online priamo z vášho webu, zaplatia online a poukážky im prídu ihneď obratom do emailu. Nemusia si pre ne chodiť, platiť hotovosťou, a dbať na to, aby papierovú poukážku nestratili.

Prehľady a štatistiky

pomoc pri rozhodnutiach

Chcete mať pri rozhodovaní o Vašom podnikaní viac informácií? Pomocou štatistík zistíte, ktorá služba je najviac objednávaná, ktorý pracovník najviac vyťažený, ako aj kto Vám priniesol najvyššie zisky. Tiež budete poznať presnú skladbu stálych verzus nových zákazníkov, viete efektívnejšie pracovať s vyťaženosťou zariadenia, kalkulovať s najžiadanejšou službou alebo otváracou dobou.

Zbieranie informácií o zákazníkoch

budujte vzťahy ako Jamie Oliver

Každou rezerváciou získavate aj kontakt na svojho zákazníka. Kontakty sa Vám zbierajú na jednom mieste a následne ich viete použiť na newslettre o novinkách, ako aj na upevňovanie vzťahu s klientmi. Zároveň si rezervačná kniha pamätá, akú službu ste klientovi poskytli, či je VIP zákazník, problémový klient poprípade ako sa volá domáci maznáčik klientky. S týmito informáciami sa stane každý zákazník stálym zákazníkom.

Spätná väzba od zákazníkov

zrkadlo Vášho podnikania

Neviete ako Vás vnímajú Vaši zákazníci? Sú spokojní s Vašim novým pracovníkom alebo nie? Zmeňte to! Vďaka Bookio máte od nich spätnú väzbu po každej návšteve, ktorá Vám pomôže sa zlepšovať v ponúkaných službách a posúvať Vaše podnikanie dopredu.

Vzdialený prístup pre každého člena tímu

vaši pracovníci Vám budú vďační

Všetky informácie máte dostupné z akéhokoľvek zariadenia. Máte dokonalý prehľad aj keď ste na dovolenke. Zároveň aj Vaši pracovníci si vedia kedykoľvek pozrieť svoj kalendár a manažovať si ho podľa potreby. Šetríte im čas, ktorý môžu venovať klientom a nie zbytočnej administratíve a vyznačovaniu svojich dostupných termínov.

Všetky dáta na bezpečnom mieste

istota, akú pri papierovej knihe nenájdete

Vaše údaje sa pravidelne zálohujú na bezpečnom mieste, kde sa nikto iný nedostane. Viete si svoje dáta vytiahnuť po roku, po viac rokoch a viete z nich vyťažiť maximum. Už ich viac nezahodíte na konci roka s papierovou knihou do koša.

Ste pripravený nakopnúť svoje podnikanie?

Používajte plnú verziu zadarmo a vyskúšajte aj prémiovú verziu rezervačného systému na 1 mesiac zadarmo!

Presvedčte sa o jeho schopnostiach a dajte nám vedieť, ako ste spokojní.

Používať zdarma

Potrebujete poradiť?

info@bookio.sk

Copyright © 2024 Bookio.

Potrebujete poradiť?

info@bookio.sk

© 2024 Bookio.

info@bookio.sk